Ücretli PC Oyunu İndirebileceğiniz En İyi 5 Site

Oyun oynamak, enerjinizi harcamak için mükemmel bir yöntemdir ve tüm oyuncular oyun bilgisayarlarındaki oyunlardan birini neredeyse her gün oynamak istiyorlar. Ancak çok sevilen oyunların da bazı yüksek fiyatları var. Bir yıl içerisinde, Aksiyon / Macera oyunları, Strateji oyunları, RPG, Yarış oyunları, Atış oyunları vb. gibi oyunların her birinden çok sayıda büyük oyunlar piyasaya çıktı.
Burada ücretli PC oyunlarını indirebileceğiniz en iyi 5 download sitesini paylaşıyorum. Aşağıdaki siteler vasıtasıyla çok kolay bir şekilde ücretli PC oyunu indirebilirsiniz.  Benim şahsen önerdiğim ve kullandığım ücretli pc oyunu indirme sitem Steam’dır. Size de Steam’ı öneriyorum 😉

1. Origin

Bu, deneme sürümü veya demo sürüm için değil, oyunları alacağınız siteler arasında olağanüstü bir yere sahip. EA tarafından kontrol edilir ve sadece EA tarafından dağıtılan ve hepsinin AAA oyunları olduğu anlamına gelen oyunları içerir.

2. Steam

Tür, sınıf, kategori ve OS’ye göre filtreleme seçeneğiniz vardır ve benzer şekilde Yeni Çıkanlar, En Popülerler ve Yakında içeriğiyle size oyun bulmanızda yardımcı olur.

3.GOG

GOG, Steam gibi bir oyun dağıtım projesidir, ancak oyunlarının çoğunluğu DRM içermektedir. Bu, oyunlarınızın GOG hesabınıza bağlı almayacağı anlamına gelir; dolayısıyla, GOG’un kapanmasına bakılmaksızın, indirdiğiniz oyunlara her şeye rağmen sahip olacaksınız . 26 Mart 2009’da, GOG.com, Ubisoft’tan oyunları yayınlamalarını sağlayan bir anlaşma imzaladı.

Ara sıra sitelerinde önemli ödüller veriyorlar ve önemli markaların oyunlarını ücretsiz olarak sunuyorlar. GOG, Windows, MAC ve Linux işletim sistemi için indirilebilen ve oynanabilen çok sayıda ücretsiz oyunlara sahiptir.

4. Caiman

PC’nizde oynamayı sevdiğiniz ve seveceğiniz en iyi oyunların neredeyse hepsini bulabileceğiniz bir site. 

5. Ocean of Games

Ücretsiz PC oyunlarını direkt indirme bağlantısı ile indirebileceğiniz bir site.

 

https://techincidents.com/paid-pc-games-free/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x