Telegram Kanalları

Merhabalar arkadaşlar, şimdiye kadar birçok konuda Telegramla ilgili yazılar paylaştım. Bunlardan sizin tarafınızdan en çok ilgi göreni Telegram Kanal ve Grup Önerileri oldu. Her geçen gün yükselen bir yıldız gibi Telegram. Buyrun yeni Telegram Kanalları hangileriymiş bir bakalım.

Özellikle Whatsapp uygulaması karşısında indirme sayısı açısından geride kalsada diğer konularda Whatsapp’a ciddi farklar attığını söylemek yalan olmaz. Bunlardan biri de Telegram içerisindeki kanallar.

Şu anda Telegram Kanalları ( Telegram Channel ) konusunda sizlerin yeni kanallar üzerinde aramalar yaptığınızı görüyorum. Bunlar başlıca Netflix ya da BluTv dizilerinin paylaşıldığı kanallar ya da Süper Lig maçlarının yayınlandığı kanallar oluyor ancak bilinmesi lazım ki bunlar da sakıncalı kanallar grubuna dahil edilmekte. Ancak karar yine de sizin olduğu gibi ben paylaşacağım. Önceki yazılarımdan bilenler bilir, sakıncalı olan telegram kanallarını belirtiyordum ancak artık bu durumun üzerinde pek durmayacağımı size söylemeliyim. Eğer rahatsız olduğunuz, ahlaki ya da hukuki açıdan size yanlış gelen bir kanal var ise bunu Telegram içerisinden rapor edebilirsiniz ve kapanması için çalışma yürütebilirsiniz. Tıpkı Facebook ya da Twitter üzerinde spamlanarak ya da şikayet edilen sayfalar gibi.

Şimdi gelelim Telegram kanal ve grup listesine. İçerisinde neler var, kimlere hitap ediyor, hangi ilgi alanlarına yönelik? Gelin hep birlikte Telegram kanallarını inceleyelim.

 

 1. AndroGaмєr
 2. Best Android Apps PC Softwares
 3. Computer™
 4. “Premium Apks™”
 5. Sick Mind’s Media
 6. English songs and lyrics
 7. Free Premium Accounts
 8. ЛАЙФХАКИ / LIFEHACK VIDEO 💡
 9. EBooks & Magazines for Civilservices ☑️
 10. eBooks Only
 11. Did You Know

 

Güncellemeye devam edeceğim. Sizin de varsa önerileriz yorum kısmına bırakıp benimle paylaşabilirsiniz ya da kurduğunuz veya yönettiğiniz kanalları benimle paylaşırsanız, onları da buraya eklebilirim.

Bir sonraki yazıya kadar kendinize iyi bakın ve güvenli mesajlaşın. Telegram Kullanın 😉

  3 comments for “Telegram Kanalları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.