Telegram Görüntülü Arama

Merhabalar, bugün yazımızda güzel bir haberi paylaşacağız. Telegram Görüntülü Arama geliyor.

Biliyorsunuz Korona Virüs krizinde neredeyse her kesimin (Politikacılar, eğitimciler vs.) bir ihtiyacı oldu. O da tabii ki görüntülü arama. Bu krizi fırsata çevirmesini beklediğimiz bir uygulama vardı, ki o da Telegram’dı. Sesli arama ile rakipleri karşısında geride kalan Telegram, fırsatı krize çevirecek adımı attı ve bugün yaptığı duyuruda Grup Görüntülü Aramanın çalışmalarına yoğunlaşacaklarını ve 2020 yılı içerisinde bu özelliği duyuracaklarını belirttiler. Hem güvenli hem de kullanışlı olacağı belirtilen bu güncelleme bakalım nasıl olacak?
Açıklamanın Tamamı :

Telegram’a 7 yıl önce başladığımızda, insanların her zaman özgürlük ile kaliteyi kısıtlamalar ve sıradanlık yerine seçeceğini varsaydık. Telegram ve eski rakipleri arasındaki popülerlik farkı daraldıkça, bu özgün varsayımın giderek daha fazla geçerli olduğunu görüyoruz. Akıllı ve özgür olduğunuz için teşekkür ederiz!
Sırada ne var diye sorabilirsiniz. Mevcut küresel karantina, güvenilir bir görüntülü iletişim aracına duyulan ihtiyacı bir kez daha vurguladı. 2020‘deki görüntülü aramalar 2013’teki mesajlaşma gibidir. Güvenli veya kullanışlı uygulamalar var, ancak her ikisi birden yok. Bunu düzeltmek istiyoruz ve 2020‘de size hem güvenli hem de kullanışlı grup görüntülü aramalarını getirmeye odaklanacağız.

Peki, ne zaman hazır olacak? Tamamladığımızda bunu bilen ilk sen olacaksın, söz veriyoruz. Bu yüzden sormayı bırak. 😈

Telegram Video Call

Ayrıca belirtmek gerekir ki, şu anda eğitim alanında da özverili bir çalışma başlattı Telegram. Bunun için de şu açıklamaya bakabilirsiniz.

Test Oluşturucular için 400 Bin Euro

Şu anda okullardan uzakta bulunan 2 milyar öğrenciyle dünya, çevrimiçi eğitim araçlarına aşırı ihtiyaç duyuyor. Tüm konular ve seviyeler için bir eğitim testleri veritabanı oluşturarak bu sorunun çözülmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Bunu yüzden bugün, eğitim testinin oluşturucuları arasında 400.000 EURO dağıtacağımız bir kitle kaynak girişimini duyuruyoruz.
Katılmak için, @QuizBot‘u kullanarak istediğiniz konudaherhangi bir dil ve zorluk seviyesine sahip, özgün bir eğitim testi oluşturup yayınlayın. Temel İngilizce Ortaçağ Avrupa Tarihi‘nden Almanca Uzmanlar için Mikrobiyoloji‘ye kadar herhangi bir şeyi çekinmeden seçebilir ve sorularınıza istediğiniz medyayı ekleyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken, tüm fikri mülkiyet haklarına saygı duyulduğundan emin olun.

Gönderdiğiniz testleri aranabilir bir dizinde yayımlayacağız. Kalite ve popülaritesine göre kazananları birkaç aşamada duyuracağız. İlk aşama için başvurular 15 Mayıs‘ta sona erecek.

Bu ve yürüttüğümüz diğer yarışmalarla ilgili güncellemeler için @contest kanalına abone olun. Sadece geçen yıl yarışmalarımızın kazananları arasında 2 Milyon Euro‘yu dağıttık. 💰

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x