Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar

Merhabalar, Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar ( Telegram Channel ) konusunda sizlerin yeni kanallar üzerinde aramalar yaptığınızı görüyorum. Bunlar başlıca Netflix ya da BluTv dizilerinin paylaşıldığı kanallar ya da Süper Lig maçlarının yayınlandığı kanallar oluyor ancak bilinmesi lazım ki bunlar da sakıncalı kanallar grubuna dahil edilmekte. Ancak karar yine de sizin olduğu gibi ben paylaşacağım. Önceki yazılarımdan bilenler bilir, sakıncalı olan telegram kanallarını belirtiyordum ancak artık bu durumun üzerinde pek durmayacağımı size söylemeliyim. Eğer rahatsız olduğunuz, ahlaki ya da hukuki açıdan size yanlış gelen bir kanal var ise bunu Telegram içerisinden rapor edebilirsiniz ve kapanması için çalışma yürütebilirsiniz. Tıpkı Facebook ya da Twitter üzerinde spamlanarak ya da şikayet edilen sayfalar gibi.

Şimdi gelelim Telegram kanal ve grup listesine. İçerisinde neler var, kimlere hitap ediyor, hangi ilgi alanlarına yönelik? Gelin hep birlikte Telegramın en iyi kanallarını ve gruplarını inceleyelim.İşte karşınızda Telegram’ın en iyi Kanalları ve Grupları:

İşte karşınızda benim sıralayabildiğim Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar. Siz de bu sıralamaya eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz kanalları veya grupları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Telegram ile ilgili diğer yazılarım için site içerisinden Telegram araması yapabilir ve önceki yazılarımı okuyabilirsiniz.

  8 comments for “Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.