Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar

Merhabalar, Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar ( Telegram Channel ) konusunda sizlerin yeni kanallar üzerinde aramalar yaptığınızı görüyorum. Bunlar başlıca Netflix ya da BluTv dizilerinin paylaşıldığı kanallar ya da Süper Lig maçlarının yayınlandığı kanallar oluyor ancak bilinmesi lazım ki bunlar da sakıncalı kanallar grubuna dahil edilmekte. Ancak karar yine de sizin olduğu gibi ben paylaşacağım. Önceki yazılarımdan bilenler bilir, sakıncalı olan telegram kanallarını belirtiyordum ancak artık bu durumun üzerinde pek durmayacağımı size söylemeliyim. Eğer rahatsız olduğunuz, ahlaki ya da hukuki açıdan size yanlış gelen bir kanal var ise bunu Telegram içerisinden rapor edebilirsiniz ve kapanması için çalışma yürütebilirsiniz. Tıpkı Facebook ya da Twitter üzerinde spamlanarak ya da şikayet edilen sayfalar gibi.

Şimdi gelelim Telegram kanal ve grup listesine. İçerisinde neler var, kimlere hitap ediyor, hangi ilgi alanlarına yönelik? Gelin hep birlikte Telegramın en iyi kanallarını ve gruplarını inceleyelim.İşte karşınızda Telegram’ın en iyi Kanalları ve Grupları:

İşte karşınızda benim sıralayabildiğim Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar. Siz de bu sıralamaya eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz kanalları veya grupları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Telegram ile ilgili diğer yazılarım için site içerisinden Telegram araması yapabilir ve önceki yazılarımı okuyabilirsiniz.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

  8 comments for “Telegram En İyi Kanallar ve Gruplar

 1. 25 Nisan 2020 at 19:28

  Kanalımızdan ücretsiz, floodsuz, linksiz filmler izleyebilirsiniz.İster hemen isterseniz çevrimdışı! https://t.me/filmdepom

 2. Veysel Kılıç
  2 Mayıs 2020 at 05:29

  Şuana kadar baya bi araştırdım her yer reklam dolu adamakıllı reklamsız bir kanal bulamadım bulduğum güzel kanallar şunlar

  Haber Kanal : https://t.me/Dicktatorlerhaber
  Wallpapers Kanalı: https://t.me/Hd8KWallpaper
  Anadolu’dan fotolar: https://t.me/AnadoluFoto (Öneririm çok güzel fotoğraflar paylaşıyorlar hatta siz bile gönderebilirsiniz)

  Buldukça Eklerim Güncel..

 3. kema
  10 Mayıs 2020 at 01:06

  🎬BluTV Netfilix Film&Dizileri
  💻 Tüm Yerli Yapımlar
  🤲 Reklamsız Film Keyfi
  📂 İndirmeden Film İzleme Keyfi
  🔥Blutv Dizileri 👉: https://t.me/joinchat/AAAAAEvav1VfDrr93dgK7Q
  🔥 Yerli Filmler 👉https://t.me/joinchat/AAAAAFRY9YTgRAEeamZLFw

 4. darkwebhacktr
  11 Mayıs 2020 at 13:35

  DarkWeb
  ⚠️ Koyu web, karanlık ağlarda, Internet’i kullanan, ancak erişmek için belirli yazılım, yapılandırmalar veya yetkilendirme gerektiren yer paylaşımlı ağlarda bulunan World Wide Web içeriğidir. ⚠️
  https://t.me/DrkwebTR

 5. İyiFırsat
  12 Mayıs 2020 at 20:19

  Trendyol, n11,hepsiburada gibi sitelerin ÜCRETSİZ indirim kodlarına, indirimli fırsat ürünlerine ulaşabileceğiniz kanal. Tavsiye ederim.
  indirimleri takip etmek için katılabilirsiniz https://t.me/iyifirsat

 6. 17 Mayıs 2020 at 00:15

  @bankokuponpaylasimi
  Bence

 7. Emircan
  27 Mayıs 2020 at 17:55

  Kanalımıza gelin

 8. Emircan
  27 Mayıs 2020 at 17:55

  t.me/ecekk
  Buyrun gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir