İndirimdekiler – Google Play

Merhabalar, indirime giren Google Play ürünlerini linkleri ile birlikte buraya bırakıyorum ama öncesinde ne işe yaralar, niye indirme gibi bir tercihimiz oluyor bundan bahsedelim.

Icon Pack Nedir, Ne İşe Yarar?

Mobil işletim sistemlerinden Android için en fazla kişiselleştirilebilen işletim sistemi diyebiliriz. Android işletim sistemi ile birlikte çok fazla sayıda launcher, temalar, ikon paketleri,hareketli duvar kağıtları ve yazı fontları ile özelleştirilebilir ve bunları Google Play üzerinde kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Yıllardır Android için onlarca kişiselleştirme uygulamaları yayınlandı. Özellikle launcher, tema ve ikon paketlerinin sayıları bir hayli fazla. Bunlardan bazıları kullanım için ücret talep ederken bazıları reklamlı ve ücret talep edilmeden kullanıma sunulmuş durumda. Tabii ki sizin zevkinize bağlı durum sonucu istediğiniz tarafı tercih edebilirsiniz. Ancak indirime girmiş, şu anda ücretsiz olan ama normalde ücretli olan uygulamayı kim kullanmak istemez ki?

Icon packler ile telefonunuzun görselini değiştirebilir, alışılagelmişten kaynaklı bir sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Başka bir arayüz ile yeni bir telefona sahip olmuş gibi hissedebilirsiniz. Daha renkli ya da daha sade bir arayüz ile telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu tamamen dediğim gibi sizin tercihinize kalmış.

Efendim, bunun için size indirime girmiş programlar öneriyorum. İnceleyin, hoşunuza giden varsa kullanın.

 

👉 Meggis Icon Pack – (İndirim için son 4 gün)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainystudio.meegisiconpack

👉 Pixel Icon Pack ( Farrago ) – (İndirim için son 1 gün)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tyrotown.farrago

👉 Aron Icon Pack – (İndirim için son 4 gün)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainystudio.aroniconpack&rdid=com.rainystudio.aroniconpack

👉 Regix Icon Pack – (İndirim için son 3 gün)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainystudio.regixiconpack

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x