İndirimdeki Udemy Kursları

Merhabalar, bu yazımızda eğitim konusuna değineceğiz. İndirimdeki Udemy kurslarını bulmayı ve beğendiklerimizi, işimize yarayanları kurs listemize eklemeyi sizinle paylaşacağım. Öncelikle Udemy hakkında size kısa bir bilgi vereyim.
Udemy Nedir?

Udemy.com dünyanın en büyük çevrimiçi öğrenme platformudur. Profesyonellere ve öğrencilere yöneliktir.

Udemy, 30 milyondan fazla öğrenciye sahiptir. 50.000’den fazla eğitmen, 60’ın üzerinde dilde 130.000 ders vermektedir. Bugüne kadar 245 milyon kurs kaydı yapıldı. Öğrenciler ve eğitmenler 190’dan fazla ülkeden geliyor. Udemy’nin ayrıca 4.000’den fazla kurumsal müşterisi vardır. Öğrenciler, meslekle ilgili becerileri geliştirme aracı olarak ders alırlar. Bazı kurslar teknik sertifikasyon için kredi üretir. Udemy, şirket çalışanları için ders oluşturmak isteyen kurumsal eğitimcileri çekmek için özel bir çaba sarf etmiştir.

2019 itibariyle, web sitesinde 130.000’den fazla kurs bulunmaktadır.
Kısaca,

Malumunuz günümüz dünyasında eğitime, bilgiye ve de kayda değer veriye ulaşmak ciddi bir maddi yük gerektiriyor. Ben de yakın zamanda bulduğum bu bir site aracılığı ile indirimdeki ve aynı zamanda işime yarayabilecek kursları takip ediyorum. Hadi gelin hep birlikte bakalım, nasıl kurs listemizdeki sayıyı ve kendimizdeki bilgiyi artırabiliriz?
Öncelikle vereceğim link üzerinden siteye gideceğiz. Burada çeşitli kategorilerde kursları göreceksiniz. İlginizi hangi kategori çekiyorsa ya da eğitim alanınızla ilgili hangi kategori daha uygunsa onu seçip, ilgili kurslara bakıyorsunuz. Ücretsiz olanları, indirimde olanları ya da %100 indirime girmiş olanları orada göreceksiniz.

https://www.real.discount

https://tricksinfo.net/

Aslında indirimdeki kurslara erişmek bu kadar kolay. Bundan sonrasında size bol bol kurs ve bol bol eğitim heyecanı diliyorum.  İyi çalışmalar.Diğer indirimdeki ürünler için lütfen tıklayınız.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x