Huami’den Amazfit BIP Akıllı Saat

Xiaomi‘nin alt markası Huami, Amazfit BIP akıllı saatini piyasaya sürdü.

Xiaomi’nin alt markası Huami, geçen sene Ağustos ayında Amazfit BIP smartwatch’ı Çin’de tanıttı. Şu anda ise şirket  ABD’de bu ürünü piyasaya sürdü. 1.28 inç renkli dokunmatik ekrana sahip olan ve normal kullanımda 30 günden fazla pil ömrü veya tek bir şarjla en az bildirimle 45 güne kadar vaat eden bir özellikle gelen saat, aktivite, spor ve uyku izleme için GPS, barometre, kalp atış hızı sensörü ve 3 eksenli ivmeölçer sensörleri içeriyor.


Android veya iOS cihazlarına bağlandığında, saat ekranında e-postalar, kısa mesajlar, çağrılar ve uygulama bildirimleri almanıza olanak tanıyan bu saat  ayrıntılı GPS güzergahları ve istatistikleriyle de koşu, bisiklet ve diğer spor gibi çeşitli etkinliklerinizde size yardımcı olur. Günlük adımları, yakılan kalori miktarını ve mesafeyi göstermesi yanı sıra, ayrıntılı uyku izleme sistemiyle de sporda ve sağlıkta önemli bir yere sahip olacağa benziyor.


Xiaomi Amazfit BIP özellikleri:

✅  1.28 inç (176 x 176 piksel) ekran 

✅  Corning Gorilla Cam 3 ile koruma

✅  Her zaman açık olan renkli dokunmatik ekrandaki çağrılar, mesajlar, e-postalar ve diğer uygulamalar için bildirimler alın

✅  Eşlenen güzergahlar, detaylı istatistikler ve kalp atış hızı bölgeleri ile koşularınızı, bisiklet sürüşünüzü ve daha fazlasını takip edin.

✅  Optik kalp atış hızı sensörü

✅  Bluetooth 4.0 – Android ve iOS ile uyumlu

✅  3 eksenli ivme ölçer, barometre, pusula, GPS

✅  20 mm standart genişlikte değiştirilebilir saat bandı

✅  Toza, yağmura ve sıçramaya karşı dayanıklı

✅  Ağırlık: 31 gram

✅  190mAh Li-Polimer Pil, normal kullanımda 30 güne kadar ve az bildirimle 45 güne kadar batarya ömrü sunuyor.

Xiaomi Amazfit BIP,  siyah, kırmızı, beyaz ve yeşil renklerde geliyor, 99 dolarlık bir fiyatı var. Bazı renk çeşitleri ise yalnızca Mart ayında gönderilebilir durumda olacak, benden söylemesi. 🙂

  1 comment for “Huami’den Amazfit BIP Akıllı Saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.