Göz Gezdir

Bu sayfanın – Göz Gezdir – altında ilginizi çekebilecek teknoloji haberleri adı altında İlginizi Çekebilir sayfası bulunmaktadır. Göz Gezdir’meniz gerektiğiniz düşünerek sayfamıza bu adı verdik. İlginç bir sayfa oldu ama sanırım Göz Gezdir’i seveceksiniz.

İlginizi çekebilir sayfasına buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Sayfalarımızın içerisinde gerçekten de dikkatinizi çekmesi için hazırladığımız yazılarımız var. Bunlardan bana göre en ilgi çekici olanı ve göz gezdirmeniz gerekenler Google Play‘deki veya App Store’daki indirimlerdir. Bunları kaçırmamanız için ya da bilgilenmeniz için indirim tarihinde biz bu sayfanın altına yazımızı yazmış olacağız. Umarım sizin bu safyasını altında dikkatinizi çekmeyi başarabiliriz ugurmumcuyilmaz.com olarak.

İlginç bir başlık oldu Yukarı Bak. İnanın neden koyduğumu ben de bilmiyorum bu adı. Ben genelde bir şey düşündüğümde ya da bir yere odaklandığımda bu yukarısı olur. Benden yüksekte olan bir şey olur. Genelde bu tavan olur. Beyaz bir boya, üzerine kafanızda çizdiğiniz çizgiler. İlginç bir başlık oldu kesinlikle neden biliyor musunuz? Aslında bu kategorinin altında bakmanızı istediğim şeyler var ve bunu yukarı bak olarak nitelendirmek ilginç. Sanki size bir şey anlatacakmışım gibi. Bu sefer değil ama, burada anlatacağım şeyler yok. Sadece bana göre eğlenceli bir kategori burası. Yukarı Bak burada. Ekrana bakarsan çünkü dayanamazsın. Burası sizi bir anlık da olsa gaza getirebilir ve telefonunuzun ya da bilgisayarınızın hafızasını dolmasına müdahale etmiş olabilirim. Bu inanın beni üzer. Efendim, kısacası burada her insanın ilgisini çekebilecek, bir anlık da olsa araştırmasını sağlayacak bir kategori oluşturmaya çalıştım. Umarım etkisi altında bırakır sizi.

Hepinize keyifli okumalar diliyorum.