Fastest Vpn – Öneri

Merhabalar, bu yazımda sizlere Vpn önerisinde bulunacağım. Fastest Vpn olur kendisinin adı. Linkini birazdan paylaşacağım ancak önce nedir ne değildir ona bir değinelim. İşte karşınızda Fastest Vpn!

Biliyorsunuz, yakın zamanda bir Vpn uygulamasının reklamını yapmıştım burada ancak aylık ücret olarak ödeme gerçekleşiyor genelde ve de dolarla ödeme olunca tabii fiyatlar yüksek oluyor.

Bu duruma ancak uzun vadeli lisans alarak çare olabilirsiniz. Tabii ki bu sefer de ne oluyor? Bir anda yüksek bir bedelle almak zorunda kalıyorsunuz. Size bu sebeple Express Vpn uygulamasını öneriyorum. Hem lifetime yani ömürboyu lisans alabilir ve bir daha Vpn derdiniz olmaz hem de çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için size birkaç görsel göstermek istiyorum.

Buyrun bakalım.

 

Şu anda Fastest Vpn’in fiyatı (5 Cihaz) 20 Dolar. Peki bu durum diğer uygulamalarda nasıl?

Express Vpn
Nord Vpn

Görüldüğü gibi ömür boyu lisans alma gibi bir durumunuz yok ve aylık ücretler yüksek. Kaldı ki bu fiyatlar kampanya dahilinde olan fiyatlar. Ayrıca diyeceksiniz ki nedir bu Fastest Vpn? Nerden çıktı böyle? İsmin duymadık. Haklısınız. Hız performansı konusunda testlerimi, bağlanma problemleri var mı sorularının cevaplarını, kesilme (kopma) oluyor mu sorularınıza cevapları bir sonraki yazımda açıklayacağım.

Tabii ki isterseniz benim yazmamı beklemeden buraya tıklayarak da okuyabilirsiniz. Ben biraz taraflı yazacağım için karar sizin 🙂

 

 

Satın almak isteyenler için linki buraya bırakıyorum. İsterseniz 5 Cihaz için isterseniz 10 Cihaz için satın alabilirsiniz. Buyrun siteye gidin. 

 

Son olarak kendi sitesindeki fiyat lifetime : 72$

Benim paylaştığım linkte ise lifetime : 20$

 

Ne farkı var, hangisinden alalım diyecekseniz, tabii ki benim verdiğim linkten. Güvenilirdir. Bizzat kendileri ile iletişime geçmiş olup,bu konuyu kendilerine sordum. Bu kampanya o sitenin yaptığı bir kampanyadır. Herhangi bir promlem olmaz. Alabilirsiniz demişlerdir. Bu da bir ufak not olsun şimdilik.

Diğer yazım ile birlikte görüşmek üzere, güvenli günler diliyorum herkese.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x