En Yeni Telegram Kanalları

Merhabalar, bu yazımızda En Yeni Telegram Kanalları nedir, onu paylaşmaya karar verdim. Bunların içerisinde yine hukuki ve ahlaki açıdan uygun olmayanları da paylaşacağım ama öncesinde Telegram hakkında birkaç şey söylemek istiyorum.

Telegram kanalı nasıl oluşturulur?

Telegram son zamanlarda hızına hız kattı ve inanılmaz bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Güncellemeler ile birlikte de inanılmaz bir seviyeye geldiklerini söyleyebilirim. Peki eksik olan ne var? Birincisi Videolu Görüşme. Onun da haberi zaten geldi, 2020 yılı içerisinde kavuşuyoruz. Peki diğer eksik olan konu nedir? Şöyle anlatayım.

Biliyorsunuz ülkemizde cinsel içerik paylaşan sitelere erişim yasağı var. Tabii ki bu durumda birçok insan bu tarz içeriklere ulaşmak için alternatif yollar arıyor. Bunun da başında sınırsız dosya paylaşabileceğiniz yeriniz olduğu için Telegram geliyor. Ancak bu doğru bir şey değil, diğer kanallar gibi hukuki ve ahlaki açıdan uygun değil. Bunun önüne geçmenin yolu Vpn ile bu tarz içeriklerin paylaşıldığı siteler üzerinden izlenmesidir. Bunu da sağlamak adına size bugün kısa da olsa bir kanalı raporlama ya da bildirme nasıl yapılır, onu anlatayım. Sonra kanal paylaşımına geçeceğiz.

Telegram Kanal Bildirme Nasıl Yapılır?

  • İlk önce bildirmek istediğimiz kanalı seçiyoruz.
  • Sonra sağ üstten 3 noktalı işarete basıyoruz.
  • Daha sonra Bildir seçeneğini seçiyoruz ve Cinsel İçerik seçeneğini seçiyoruz.

Böylece kanalı şikayet etmiş oluyoruz. Tabii ki bunun faydasını maalesef göremiyoruz. Neden olduğunu henüz bilmiyorum ancak her ne kadar bir çok kanal şikayet ettiysem de henüz kapatılan bir kanal olmadı. Sanırım Telegram’ın eksik diyebileceğim tek yönü şu anda bu. Umarım yakın zamanda bunun da önüne geçilebilir, yoksa Telegram yakında bir ifşa programı olacak. Ya bu kanalı oluşturan kullanıcıların telefon numaraları bloke edilmeli, ya da kanallar bot tarafından incelemeye alınmalıdır. Bir çözüm bulunmalı, hem de acilen.

 

Şimdi gelelim En Yeni Telegram Kanalları önerilerimize. 

Bu yazımızın da sonuna geldik. Daha ayrıntılı içeriğe buradan ulaşabilirsiniz. Telegram kanalları ile ilgili bilgi almak için bu siteyi de ziyaret edebilirsiniz.

  3 comments for “En Yeni Telegram Kanalları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.