En İyi 5 Torrent Sitesi – 2018

Merhabalar, Alexa’nın Global Trafik Sıralaması’ndaki verilere göre 2018 yılının en popüler ve en iyi 5 torrent sitesi adı altında torrent sitelerini sizinle paylaşacağım, umarım işinize yarar.

Öncelikle belirtmeliyim ki paylaşacağım 2018’in En İyi 5 Torrent Sitesi sıralamasındaki siteler ülkeden ülkeye değişiklik gösterse de engellenmiş olabilir. Bu sebepten ötürü VPN kullanarak erişmenizi öneriyorum. Daha önce de 2017 yılının en iyilerini paylaşmıştık hatırlayacaksanız, 2017’nin en iyi torrent sitelerine bakmak için tıklayınız.

En İyi 5 Torrent Sitesi

1. THE PIRATE BAY

The Pirate Bay bir kez daha “Torrent Kralı” oldu. Aynı zamanda bu listedeki en eski sitedir.

Dünya Çapında Sıra # 106

2. YTS

YTS.ag hiçbir şekilde orijinal YTS veya YIFY grubuna bağlı değil zaten ancak geçen sene başarılı bir şekilde kendini toplayabilmiş ve bu konuma gelebilmiştir. Diğer tüm torrent siteleri “marka kaçırma” ile ilgili düşüncelerle bazı kısıtlamalar uyguluyor olsa da şu an gayet başarılı bir şekilde ayakta kalmayı başardı diyebiliriz.

Dünya Çapında Sıra # 241

3. 1337X

1337x’in birkaç yıl önce yöneticilerinin ve moderatörlerinin güvenlik endişeleri vardı ve bazı sorunlar üzerine isyan etmişlerdi ancak o zaman zarfında çok ilerleme kaydedildi ve site gelişti, trafik açısından büyümeye devam etti ve en iyi torrent siteleri listesinin ilk beşinde kendine yer edindi.Üstelik yakın zaman içerisinde de yeni bir tasarım ortaya çıkardılar.

Dünya Çapında Rütbe # 338

4. RARBG

Bir başka en iyi torrent sitesinden biri olan RARBG birçok kişinin kalbini kazandı diyebiliriz. Filmler ve RARBG etiketli TV şovları ve diğer torrent dizinlerinde de görebileceğiniz diğer paylaşımlar. Hepsini bu sitede bulabilirsiniz. Site 2008 yılında kuruldu, ancak son yıllarda kendine geldiğini söyleyebiliriz.

Dünya Çapında Rütbe # 361

5. TORRENTZ2

Torrentz2, geçen yaz kapılarını gönüllü olarak kapatan orijinal Torrentz.eu sitesinin bir devamı olarak bakabilirsiniz. Kendilerini ne kadar yeni yeni geliştiriyor olsalar da listemizde kendilerine yer buluyorlar.

Dünya Çapında Sıra # 510

 

Yakın zamanda torrentlerin en iyileri sıralayacağımız yazımız gelecek. Takip etmeyi unutmayın 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.