E-Kitapları Ücretsiz İndirebileceğiniz 14 Website

Okumak, her zaman bilgi edinmenin, bir kaynaktan tavsiye veya eğlence almanın en basit yolu olmuştur. Ve bugün size kendinizi geliştirmenize yardımcı olması için Ücretsiz E-Kitap İndirme sitelerini paylaşacağım. Gerçekten istediğimiz o harika kitabı sabah postasında almak için aylar beklememize gerek yok çünkü e-kitaplarımız var. Beni yanlış anlama, kitaplar genel olarak harikadır. E-kitaplar da inanılmaz derecede kullanışlıdır. Hafiftirler ve cebinize sığarlar. Profesyonel bir wightlifter olmadan binlerce sayfayı yanınızda taşıyabilirsiniz. Küflenmezler, parçalanmazlar ve karanlıkta okuyabilirsiniz. Dahası, bir e-kitabı okumak için özel bir e-okuyucunuzun olması gerekmez, bunu dizüstü bilgisayarınızdan ve akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Okumayı seviyorsanız ve okumaya doyamıyorsanız, Ücretsiz E-Kitap İndirme için bu 14 sitenin listesine bayılacaksınız.

 

Ücretsiz E-Kitap İndirme Siteleri :

Project Gutenberg

Project Gutenberg, .epub formatında veya doğrudan Kindle’ınız için indirilebilen 54.000’den fazla ücretsiz e-kitap içeren bir kütüphane sunar. Kayıt olmanıza veya herhangi bir abonelik ödemesi yapmanıza gerek yoktur. Ancak, hizmetten memnunsanız, bağışlamak için kullanılacak küçük bir miktar bağışta bulunabilirsiniz. Geniş ücretsiz kütüphaneye ek olarak, Project Gutenberg ayrıca hareket halindekiler için ücretsiz sesli kitapların bir listesini sunar.

ManyBooks

Ücretsiz E-Kitap İndirme

ManyBooks, Kindle, Nook veya diğer e-okuyucunuz için 33.000 ücretsiz indirilebilir e-kitap çeşidi ile Project Gutenberg’in arkasından geliyor. Sadece İngilizce’de değil, 35 başka dilde de iyi bir okuma bulabilirsin. Bültenlerine abone olursanız, yeni eklemeler ve sınırlı teklifler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Free-Ebooks

Kurgudan akedemik okumalara kadar her şeyden biraz sahip olan Free-Ebooks, tutumlu kitap kurtları için başka bir yer. Kitapları İngilizce, İspanyolca veya Portekizce bulabilirsiniz. Ayrıca profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilen .mp3 formatında 700 sesli kitaptan oluşan bir kütüphane de bulunmaktadır. Ancak, e-kitap kitaplığından yararlanmak için, bir Standart veya VIP hesabına kaydolmanız gerekecektir. Ücretsiz Standart hesap, sizi ayda 5 e-kitap ve haftada 1 sesli kitapla ücretsiz olarak sınırlar.

PlanetPublish

Planet Publish, ücretsiz olarak indirilebilen küçük bir klasik roman seçkisi sunar. Kitaplar PlanetPDF’den alınmıştır ve adından da anlaşılacağı gibi sadece .pdf formatında okuyabilirsiniz. Kayıt gerekmez.

Open Culture

PlanetPublish’e benzer şekilde, OpenCulture’ın koleksiyonundaki 800 e-kitap arasından seçim yapabilirsiniz. Hizmet ağırlıklı olarak kültürel ve eğitim medyasını getiriyor. Bununla birlikte, tüm popüler metin biçimlerinde kurgu ve şiir de bulabilirsiniz. Ek olarak, hareket halindeyseniz, kaynağın .mp3 biçimindeki 900 sesli kitaptan oluşan sesli kitap kitaplığından da yararlanabilirsiniz.

Scribd

Yalnızca sınırlı bir süre için ücretsiz olan Scribd, e-kitaplar için Netflix gibidir. 30 günlük denemeden yararlanabilir ve çok çeşitli kitapları, makaleleri, sesli kitapları, dergileri ve müzik sayfalarını ücretsiz olarak keşfedebilirsiniz.

E-books Directory

Tüm e-kitap meraklıları için, E-kitap Rehberi .html, .epub veya .mobi biçiminde 10.000’den fazla kitap sunar. 674 başlıkta teknik belgeler, belgeler ve kullanıcıların katkıda bulunduğu içerik, makale, inceleme ve yorumları bulabilirsiniz. Herhangi bir şey için kaydolmanıza gerek yoktur ve hizmetin kendisi basittir.

BookYards

BookYards, 35 kategoride e-kitaplar için ücretsiz bir kaynaktır. Hem üye yazarlardan hem de yerleşik yazarlardan parçalar sunar. Seçtiğiniz e-kitabınızı herhangi bir kayıt yaptırmadan .pdf formatında indirebilirsiniz. İçerik yalnızca İngilizce olarak mevcut değildir. Hizmet tamamen ücretsizdir, ancak aldığınız ürünü beğenirseniz küçük bir bağış da yapabilirsiniz.

FeedBooks

FeedBooks, ücretsiz olarak indirilebilen müthiş bir kamu malı kitap koleksiyonu sağlar. Her tür türü içerir ve yanınızda ilginç bir kitap okumak için kayıt olmanıza gerek yoktur. Bununla birlikte, tüm e-kitapların yalnızca .epub biçiminde mevcut olduğunu unutmayın.

Smashwords

Smashwords, dünyanın her yerinden yazarların kreasyonlarını kendi başlarına yayınlamalarına ve pazarlamalarına izin verir. Okuyucular binlerce kitap arasında gezinebilir ve bunları en popüler dosya biçimlerinde ücretsiz olarak indirebilir.

PDF Books for Free

Ücretsiz PDF kitapları, kütüphanesini Amazon, Gutenberg ve Smashwords’teki kitaplardan temel aldığı için daha önce bahsedilenlerden biraz farklıdır. Ancak, ek olarak yaptığı şey, sınırlı süreli teklifleri de takip etmesidir. Klasik romanların yanı sıra modern kitaplar da bulabilirsiniz.

BookBoon

Bookboon, BT, mühendislik ve işletme öğrencileri için .pdf formatında orta uzunlukta iş kitapları ve öğrenci literatüründen oluşan harika bir seçki sunar. İndirme işlemi basit ve çok kullanıcı dostudur. Ancak ilk indirmenizden sonra, e-posta adresinizi eklemeniz gerekecektir. BookBoon ayrıca çevrimiçi kitaplığa tam erişim sağlayabileceğiniz bir Premium plan sunar.

FreeTechBooks

Bilgisayar bilimiyle ilgileniyorsanız, FreeTechBooks ücretsiz kaynaklar için göz atmak isteyeceğiniz bir yerdir. Hizmet, mühendislik, programlama ve bilgisayar bilimleri alanlarında e-kitaplar, akademik literatür ve ders notları sunmaktadır. Kayıt gerekmez ve her şeyi .pdf biçiminde alabilirsiniz.

BookBub

Teknik olarak, oradan ücretsiz kitap indiremezsiniz, ancak BookBub, e-kitapların satışta olduğunu veya sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunulduğunu keşfetmenize yardımcı olur. Sadece e-posta adresinizi girmeniz, tercihlerinizi ayarlamanız ve bitirdiniz. Kaydolduktan sonra, aralarında ücretsiz e-kitapların da bulunduğu çeşitli kaynaklardan gelen tüm güncel e-kitap tekliflerinin bir listesini göreceksiniz.

 

Diğer yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca incelemeler konusunda merakınız varsa sizi şuraya alabilirim. –> incelemelerim.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x