Cimatron E14

Merhabalar, bu yazımızda hem Cimatron E14’ün paylaşımını hem de nelere sahip olduğunu, Cimatron E14 ile neler yapabilirizi anlatacağız.Kalıp İmalatçıları için En Kapsamlı CAD/CAM çözümü

Cimatron özellikle kalıp imalatçıları için en kapsamlı entegre CAD/CAM çözümüdür. Tasarım, modelleme, elektrot ve NC gibi Cimatron’un en iyi uygulamalarının birleşimiyle, CimatronE tüm kalıp imalatı aşamalarında yardımcınız olur.Hız ve esneklik ile birlikte yüksek kaliteyi de getirecek geniş alandaki yetenekleri için güçlü modüller tek bir paket altında birleştirilmiştir. Basit 2.5 eksenden sürekli 5 eksene kadar güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile tüm işleme proseslerinizi kapsar. CimatronE, tüm tasarım ve imalat proseslerinde üretimi arttıracak şekilde verimliliği yükseltir ve genel tasarım sıkıntılarından sizi kurtarır. CimatronE ile işleriniz daha sıkı kontrol, değişime daha iyi yanıt, daha hızlı ürün teslimi ve daha düşük ek maliyet gibi özelliklerden yararlanır.

CimatronE ile birlikte komut içerikleri gelişmiş ve dizayndan işlemeye birçok yeni özellik gelmiştir. Yeni versiyonlarda öncelikle müşterilerin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Cimatron, kendi tecrübesini de buna ekleyerek her sene daha ileriye gitmektedir. Amaçlanan hızlı ve verimli üretim bu sayede gerçeğe dönüşmektedir.Cimatron Temel CAD Paketi

Cimatron’un tasarım paketidir. Katı ve yüzey komutları ile hibrit çalışabilme özgürlüğüne sahip bu nedenle çok esnektir.
Tüm CAD kabiliyetleri (katı, yüzey ve çizgi komutları)

    • Montaj,
    • Teknik resim,
    • Ürün istatistiği ile ilgili analizler,
    • Sat, pfm, stl, dwg, vda ve dxf uzantılarını okuma ve yazma,
    • Iges, Step, Parasolid okuma ve yazma (x_t)

Yazımızın önemli bir bölümü olan Galeri kısmına da bakmak isterseniz buraya tıklayınız lütfen.Cimatron E14 indirmek için tıklayınız. 

Yazıyı düzenlemek zorunda kaldığım için bir yandan mutluyum. Cimatron E14’ü test modunda açmayı başardım. Video çekmedim ancak isterseniz hazırlayabilirim. Gelelim nasıl yaptığıma.

İlk olarak bu linkteki programı indirin. Sonra o dosyayı Cimatron E14’ün kurulu olduğu yere atın ve yönetici modunda çalıştırın. Sonrasında karşınıza bu ekran gelecektir.

Cimatron E14

 

En üstteki butona basın ve başarılı olmasını bekleyin. Sonrasında programı başlatın ve Cad-Cam’in  ustası olun. Ancak belirttiğim gibi tek problem test modunda olması. Bir sorun teşkil edip etmediğini henüz belirleyemedim Test modunun. Ayrıca belirtmek isterim ki 4.5 mb boyutunda dosyayı açabildim.

 

Lütfen yorum kısmında başarılı olup olmadığınızı yazınız. İyi günler diliyorum.

 

 

 

  147 comments for “Cimatron E14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir