Cimatron 15 Kurulum

Merhaba arkadaşlar, Cimatron E14 programının kurulumunu önceden hem video ile hem de yazılı olarak sizlere anlatmıştım. Şimdi de Cimatron 15 Kurulumunu anlatacağım. Bu sayede basitçe kurulumu tamamlayabileceksiniz.Cimatron 15 Nasıl Kurulur?

Kalıp İmalatçıları için En Kapsamlı CAD/CAM çözümü

Cimatron özellikle kalıp imalatçıları için en kapsamlı entegre CAD/CAM çözümüdür. Tasarım, modelleme, elektrot ve NC gibi Cimatron’un en iyi uygulamalarının birleşimiyle, CimatronE tüm kalıp imalatı aşamalarında yardımcınız olur.Hız ve esneklik ile birlikte yüksek kaliteyi de getirecek geniş alandaki yetenekleri için güçlü modüller tek bir paket altında birleştirilmiştir. Basit 2.5 eksenden sürekli 5 eksene kadar güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile tüm işleme proseslerinizi kapsar. Cimatron, tüm tasarım ve imalat proseslerinde üretimi arttıracak şekilde verimliliği yükseltir ve genel tasarım sıkıntılarından sizi kurtarır. CimatronE ile işleriniz daha sıkı kontrol, değişime daha iyi yanıt, daha hızlı ürün teslimi ve daha düşük ek maliyet gibi özelliklerden yararlanır.

CimatronE ile birlikte komut içerikleri gelişmiş ve dizayndan işlemeye birçok yeni özellik gelmiştir. Yeni versiyonlarda öncelikle müşterilerin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Cimatron, kendi tecrübesini de buna ekleyerek her sene daha ileriye gitmektedir. Amaçlanan hızlı ve verimli üretim bu sayede gerçeğe dönüşmektedir.Cimatron Temel CAD Paketi

Cimatron’un tasarım paketidir. Katı ve yüzey komutları ile hibrit çalışabilme özgürlüğüne sahiptir ve bu sebeple çok esnektir diyebiliriz.
Tüm CAD kabiliyetleri (katı, yüzey ve çizgi komutları)

    • Montaj,
    • Teknik resim,
    • Ürün istatistiği ile ilgili analizler,
    • Sat, pfm, stl, dwg, vda ve dxf uzantılarını okuma ve yazma,
    • Iges, Step, Parasolid okuma ve yazma (x_t)

Yazımızın önemli bir bölümü olan Galeri kısmına da bakmak isterseniz buraya tıklayınız lütfen.Cimatron 15 Kurulum

İndirmek için buradaki linke tıklayınız. Daha sonra SP3 kurulumunu başlatın. Kurulum tamamlandıktan sonra Cimatron_13_14_15_Crack_V27 uygulamasını çalıştırın ve en son olarak da CimNew 15.0 uygulamasını çalıştırın. İşte yapılması gereken tüm işlemler bu kadar.

Takıldığınız bir yer olursa yorum kısmından ya da Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

  6 comments for “Cimatron 15 Kurulum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir