Android Telefonda Google Voice Kapatma

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Android telefonlarda Google Voice nasıl kapatacağınızı anlatacağım. İsterseniz hemen başlayalım Android Telefonda Google Voice Kapatma adlı temamıza…

Google Voice nasıl kapatılır?

Google Asistan ses yazılımı, Google’ın sunduğu en iyi avantajlardan biri olan Yapay Zeka özelliklerinden biridir. Akıllı telefonlar ve akıllı TV’ler için uygun olduğunu göreceksiniz – özellikle birleştirilmiş cihazlara sahip kullanıcılar için en iyisi.
Bu Google Asistan ile yapabileceğiniz çok şey var. Yapmanız gereken bir liste varsa ve etrafınızda herhangi bir kağıt bulamıyorsanız, Sesli asistan işinize yarayabilir. Tek yapmanız gereken listeyi kaydetmek ve kaydetmek. Ek olarak, randevu alabilir, her şeyi kaydedebilir, Pegasus casus yazılımını bu kadar tehlikeli yapan veya meta veri deposu gibi çeşitli sorguları arayabilirsiniz!Ancak, herhangi bir nedenle bu özellikten memnun kalmazsanız ve Google Voice asistanını kapatmak isterseniz, bu kılavuz size nasıl başlayacağınızı gösterecektir. Cihazınızda Google Asistan’ı nasıl kapatacağınızı, geçici olarak nasıl kapatacağınızı ve buna göre Google Voice ayarlarını nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz.

Android akıllı telefonunuzda Google Asistan nasıl kapatılır?

  • Akıllı telefonunuzda Google uygulamasına tıklayın.

Google Voice

 

  • Ekranın sağ alt köşesindeki “Daha Fazla” seçeneğine tıklayın.

Google Voice

  • “Ayarlar” üzerine tıklayın.
Google Voice

  • Ve şimdi “Google Asistan”ı tıklayın.

Google Voice

 

  • “Asistan cihazları”na gidin ve altındaki “Telefon”a tıklayın.
Google Voice

  • Etkinleştirmek için Google Asistan geçiş düğmesini tıklayın.

Google Voice

 

  • Bu kadar!

Google’ın sesini kapatmayı deneyebileceğiniz başka bir şey de “Hey Google, turn yourself off or switch yourself off.” demek. Ardından, Google Asistan’ı nasıl kapatabileceğiniz konusunda size yol gösterecektir.

 

Yazının Orijinali için buraya tıklayabilirsiniz.
Diğer yazılarımız içinse buraya tıklayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x