Almanca İşe Başvuru Maili Yazma

Merhabalar, bu yazımızda sizlerle Almanca İşe Başvuru Maili Yazma konusu üzerine konuşacağız. Hatta örnek bir almanca E-Mail yazıp, türkçesini de sizlerle paylayacağım. Umarım faydalı olur. İsterseniz hemen yazımıza geçelim.Almanca İş Başvuru E-Maili Nasıl Yazılır? Örnek İle Anlatım

Almanca İşe Başvuru Maili Nasıl Yazılır?

Deutsch: 

Sehr geehrte Frau/Herr [Name],

ich möchte Ihnen mein großes Interesse an der von Ihnen ausgeschriebenen Stelle als [Position] zum Ausdruck bringen. Nach sorgfältiger Prüfung der Stellenanzeige bin ich überzeugt, dass meine Fähigkeiten und Erfahrungen gut zu den Anforderungen der Stelle passen.

Ich habe [Anzahl] Jahre Erfahrung in [Bereich] gesammelt und konnte in dieser Zeit meine Fähigkeiten in [Fähigkeit 1], [Fähigkeit 2] und [Fähigkeit 3] erfolgreich einsetzen. Ich bin mir sicher, dass ich aufgrund meiner Fähigkeiten und meines Engagements einen positiven Beitrag zum Erfolg Ihres Unternehmens leisten kann.

Ich würde mich sehr über die Gelegenheit freuen, meine Qualifikationen und Erfahrungen in einem persönlichen Gespräch mit Ihnen zu erläutern. Wenn Sie weitere Informationen benötigen oder Fragen haben, stehe ich Ihnen gerne zur Verfügung.

Vielen Dank für Ihre Berücksichtigung meiner Bewerbung.

Mit freundlichen Grüßen,

[Name]
Türkisch:

Sayın Hanımefendi/Beyefendi,

[Position] olarak ilan edilen pozisyona olan büyük ilgimi sizinle paylaşmak istiyorum. İş ilanını dikkatlice inceledikten sonra, becerilerimin ve deneyimlerimin işin gereksinimleriyle iyi uyum sağlayacağına ikna oldum.

[Bereich] alanında [Anzahl] yıllık deneyime sahibim ve bu süre içinde [Fähigkeit 1], [Fähigkeit 2] ve [Fähigkeit 3] alanlarındaki becerilerimi başarılı bir şekilde kullanabildim. Becerilerim ve çalışkanlığım sayesinde şirketinizin başarısına pozitif bir katkı sağlayabileceğime eminim.

Sizinle kişisel bir görüşmede niteliklerimi ve deneyimlerimi açıklama fırsatını çok memnuniyetle karşılayacağım. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya sorularınız varsa, yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Başvurum için değerlendirmeniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

[Ad]
Arkadaşlar bu Almanca İşe Başvuru Maili Yazma konusunun da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım faydalı olmuştur.

Diğer Almanca E-mail örneklerine de bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Almanca öğrenmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x